Nasz zespół

Widemex jest jedyną firmą na świecie, która samodzielnie projektuje i wytwarza pokrowce na deski do prasowania od A do Z. Odbywa się to w naszych zakładach w Helmond (Holandia), Goleniowie i Nowogardzie (Polska) oraz Rumont (Francja). Dobra atmosfera i jednomyślność, do której dążymy, zaowocowały powstaniem zmotywowanego zespołu etatowych pracowników, którzy na co dzień w profesjonalny sposób realizują swoje zadania.

Martijn van der Maas
Martijn van der Maas

Dyrekcja

m.vandermaas@widemex.nl
+31 (0)492 509 812

Katia van der Maas
Katia van der Maas

Dyrekcja

k.vandermaas@widemex.nl
+31 (0)492 509 829

Paweł Rojewski
Paweł Rojewski

Kierownik Zakładu

p.rojewski@irontech.com.pl
Mobilny: +48 517 266 280

Laurent Bouland
Laurent Bouland

Dział sprzedaży – Francja i Europa Południowa

commercial@widemex.fr
+33 (0)967 477 578
Mobilny: +33 (0)6 721 729 13

Eric Schrupp
Eric Schrupp

Dział sprzedaży – Niemcy, Austria i Szwajcaria

e.schrupp@widemex.nl
Mobilny: +49 (0)178 708 84 72

Jovi Pan
Jovi Pan

Dział sprzedaży – Biuro azjatyckie

Beata Skrzypiec
Beata Skrzypiec

Key Account Manager – Europa Wschodnia

b.skrzypiec@irontech.com.pl
+48 913 920 036
Mobiel: +48 571 202 303

Siuho Hung
Siuho Hung

Wsparcie sprzedaży

sales@widemex.nl
+31 (0)492 509 816

Michel Knoben
Michel Knoben

Wsparcie sprzedaży

m.knoben@widemex.nl
+31 (0)492 509 815

Cynthia Leang
Cynthia Leang

Wsparcie sprzedaży Francja

cynthia.leang@widemex.fr
+33 (0)160 962 254

Ilona Opheij
Ilona Opheij

Stylizacja

i.opheij@widemex.nl
+31 (0)492 509 828

Addo de Voogd
Addo de Voogd

Jakość i obsługa nieruchomości

a.devoogd@widemex.nl
+31 (0)492 509 822

Wioleta Szubert-Kotar
Wioleta Szubert-Kotar

Kierownik produkcji

w.szubert@irontech.com.pl
Mobilny: +48 504 109 340

Katarzyna Zarańska
Katarzyna Zarańska

Zastępca Kierownika Produkcji

k.zaranska@irontech.com.pl
Mobilny: +48 517 543 779

Małgorzata Michalczyk
Małgorzata Michalczyk

Asystent Zarządu

m.michalczyk@irontech.com.pl
Mobilny:: +48 511 769 043

Gert-Jan Hageman
Gert-Jan Hageman

Finanse i zarządzanie ryzykiem

g.hageman@widemex.nl
+31 (0)492 509 813

Wsparcie zaopatrzenia

purchase@widemex.nl
+31 (0)492 509 829

Anthony van Assen
Anthony van Assen

Logistyka

logistics@widemex.nl
+31 (0)492 509 818

Ewa Forys
Ewa Forys

Etykietowanie

“Nasz zespół w Holandii”

“Nasz zespół we Francji”

“Nasz zespół w Polsce” 

Jednomyślność i profesjonalizm

Wspólnie dokładamy wszelkich starań, aby codziennie dostarczać najlepszej jakości produkty!