Ons team

Widemex is wereldwijd het enige bedrijf dat strijkplankovertrekken van A tot Z in eigen beheer ontwikkelt en produceert. Dit gebeurt op onze locaties in Helmond (Nederland), Goleniow en Nowogard (Polen) en Rumont (Frankrijk). Onze informele sfeer en éénsgezindheid om er voor te gaan heeft geleid tot een gemotiveerd team van vaste medewerkers die dagelijks op een professionele wijze inhoud geven aan de uitvoering van hun werkzaamheden.

Martijn van der Maas
Martijn van der Maas
Directie

m.vandermaas@widemex.nl
+31 (0)492 509 812

Katia van der Maas
Katia van der Maas
Directie

k.vandermaas@widemex.nl
+31 (0)492 509 829

Paweł Rojewski
Paweł Rojewski
Plant Manager

p.rojewski@irontech.com.pl
Mobiel: +48 517 266 280

Laurent Bouland
Laurent Bouland
Verkoop buitendienst – Frankrijk en Zuid-Europa

commercial@widemex.fr
+33 (0)967 477 578
Mobiel: +33 (0)6 721 729 13

Eric Schrupp
Eric Schrupp
Verkoop buitendienst – Duitsland, Oostenrijk en Zwitserland

e.schrupp@widemex.nl
Mobiel: +49 (0)178 708 84 72

Beata Skrzypiec
Beata Skrzypiec
Key Account Manager – Eastern Europe

b.skrzypiec@irontech.com.pl
+48 913 920 036
Mobiel: +48 571 202 303

Siuho Hung
Siuho Hung
Verkoopondersteuning

sales@widemex.nl
+31 (0)492 509 816

Michel Knoben
Michel Knoben
Verkoopondersteuning

m.knoben@widemex.nl
+31 (0)492 509 815

Cynthia Leang
Cynthia Leang
Verkoopondersteuning Frankrijk

cynthia.leang@widemex.fr
+33 (0)160 962 254

Ilona Opheij
Ilona Opheij
Styliste

i.opheij@widemex.nl
+31 (0)492 509 828

Addo de Voogd
Addo de Voogd
Kwaliteit- en Facilitaire zaken

a.devoogd@widemex.nl
+31 (0)492 509 822

Wioleta Szubert-Kotar
Wioleta Szubert-Kotar
Production Manager

w.szubert@irontech.com.pl
Mobiel: +48 504 109 340

Katarzyna Zarańska
Katarzyna Zarańska
Deputy Production Manager

k.zaranska@irontech.com.pl
Mobiel: +48 517 543 779

Małgorzata Michalczyk
Małgorzata Michalczyk
Management Assistant

m.michalczyk@irontech.com.pl
Mobiel: +48 511 769 043

Gert-Jan Hageman
Gert-Jan Hageman
Financiën en risicobeheer

g.hageman@widemex.nl
+31 (0)492 509 813

Rudy Snackers
Rudy Snackers
Inkoopondersteuning

purchase@widemex.nl
+31 (0)492 509 829

Ruud Rekers
Ruud Rekers
Logistiek

r.rekers@widemex.nl
+31 (0)492 509 818

Ewa Forys
Ewa Forys
Labeling

“Ons team in Nederland”

“Ons team in Frankrijk”

“Ons team in Polen” 

Eénsgezind en professioneel

Samen doen we ons best om elke dag opnieuw een kwaliteitsproduct te leveren!