Náš tým

Widemex je jedinou společností na světě, která vyvíjí a vyrábí potahy na žehlicí prkna od A do Z ve vlastní režii. Tento proces probíhá v našich závodech v Helmondu (Nizozemsko), Goleniowě a Nowogardu (Polsko) a Rumontu (Francie). Díky neformální atmosféře a jednomyslné vůli jít do toho máme v naší společnosti motivovaný tým stálých zaměstnanců, kteří každý den odborně a smysluplně vykonávají svou práci.

Martijn van der Maas
Martijn van der Maas
Ředitelství

m.vandermaas@widemex.nl
+31 (0)492 509 812

Katia van der Maas
Katia van der Maas
Ředitelství

k.vandermaas@widemex.nl
+31 (0)492 509 829

Paweł Rojewski
Paweł Rojewski
Ředitel závodu

p.rojewski@irontech.com.pl
Mobilní: +48 517 266 280

Laurent Bouland
Laurent Bouland
Obchodní zastoupení – Francie a jižní Evropa

commercial@widemex.fr
+33 (0)967 477 578
Mobilní: +33 (0)6 721 729 13

Eric Schrupp
Eric Schrupp
Obchodní zastoupení – Německo, Rakousko a Švýcarsko

e.schrupp@widemex.nl
Mobilní: +49 (0)178 708 84 72

Jovi Pan
Jovi Pan
Obchodní zastoupení – Asijská kancelář
Beata Skrzypiec
Beata Skrzypiec
Key Account Manager – východní Evropa

b.skrzypiec@irontech.com.pl
+48 913 920 036
Mobilní: +48 571 202 303

Siuho Hung
Siuho Hung
Podpora prodeje

sales@widemex.nl
+31 (0)492 509 816

Michel Knoben
Michel Knoben
Podpora prodeje

m.knoben@widemex.nl
+31 (0)492 509 815

Cynthia Leang
Cynthia Leang
Podpora prodeje – Francie

cynthia.leang@widemex.fr
+33 (0)160 962 254

Ilona Opheij
Ilona Opheij
Stylistka

i.opheij@widemex.nl
+31 (0)492 509 828

Addo de Voogd
Addo de Voogd
Oddělení kvality a správy zařízení

a.devoogd@widemex.nl
+31 (0)492 509 822

Wioleta Szubert-Kotar
Wioleta Szubert-Kotar
Výrobní ředitel

w.szubert@irontech.com.pl
Mobilní: +48 504 109 340

Katarzyna Zarańska
Katarzyna Zarańska
Zástupce vedoucího výroby

k.zaranska@irontech.com.pl
Mobilní: +48 517 543 779

Małgorzata Michalczyk
Małgorzata Michalczyk
Asistent řízení

m.michalczyk@irontech.com.pl
Mobilní: +48 511 769 043

Gert-Jan Hageman
Gert-Jan Hageman
Finance a řízení rizik

g.hageman@widemex.nl
+31 (0)492 509 813

Podpora nákupu

purchase@widemex.nl
+31 (0)492 509 829

Anthony van Assen
Anthony van Assen
Logistika

logistics@widemex.nl
+31 (0)492 509 818

Ewa Forys
Ewa Forys
Značení

“Náš tým v Nizozemsku”

“Náš tým ve Francii”

“Náš tým v Polsku” 

Jednotný postoj a profesionalita

Společně děláme vše pro to, abychom každý den dodávali kvalitní výrobky!